21 Kasım 2012 Çarşamba

Yeni Yıl Geliyor!- Christmas Is Coming!Zamansızlık nedeniyle bir şeyler dikemeyebilirim ve maalesef size diktiklerimi gösteremeyebilirim. Ama bu durum eskiden yaptıklarımı paylaşmama engel olamaz, değil mi ama? Ve işte, karşınızda en sevdiğim şeylerden biri: Yeni yıl süslemelerim. Ben bunları iki yıl önce boş bir dönemimde yapmıştım. Havalar soğuktu ve sıcacık bir şeyler içip bütün gün bunlarla oyalanmıştım. Ayrıca hayatımda ilk defa keçeyi bunları yaparken kullanmıştım. 
I couldn’t sew anything and share my sewings with you due to lack of time, however I wanted to show you an old work of mine. You see the Christmas decoration stuff I made. I made them two years before. It was a free period for me in winter and I made them while drinking something hot at home. Besides for the first time in my life, I used felt while making them.

Bir de Noel Babalarım var. İnternetten "Noel Baba" diye aratınca bir resim bulmuştum. Ona bakıp taklit etmiştim.
Here are Santa Clauses. After googling the word  "Santa”, I found an image and I imitated it.
Kardan adamım, çizmeli kedi ve kalpler… Kardan adamların yüzünü boyamışım. Keçeyle yapmak zor geldi herhalde :)
The snowmen, the cat in the boot and hearts… I painted the faces of snowmen with pencils. I guess in that time using felt seemed difficult for me.

Ama çalışmamdaki en orijinal parça bu: Sevgili Beta balığımız, Alihandro. O zamanlar eşimin biricik sevgili balığıydı. Ben de severdim gerçi. Onu ölümsüzleştirmek adına Santa Alihandro yapmıştım :) Süsü kaldı kendisi gitti zavallının.
The most original thing in my work: Our fish: Alejandro. It was my hısband’s dear pet. For the memory of him I made this. The Santa Alejandro :) The decoration remained while itself has already gone. 

3 yorum:

 1. Ağaç süslemeleri mi?
  İlk keçe denemeleri için çok iyi görünüyorlar. Keçe işinden çok iyi anlayanlar benden daha iyi değerlendirebilir tabii:))
  Özellikle Noel babalar çok hoş olmuş:)

  YanıtlaSil
 2. Aslında ağaçta nasıl göründüğünü de göstermek isterdim. İlk sene ağacı süslediğinde bayağı bir fotoğraf çekmiştim ama onca klasörün içinden bulamadım.
  Yani işçilik olarak çok da iddiali değilim de. Sevimli olduklarını düşmüyorum ama :)

  YanıtlaSil
 3. hepsi birbiriden şirin ve tatlı süsler olmuş ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil

***BLOG SAHİBİ OLMASANIZ BİLE YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ. "ADI/URL"Yİ SEÇTİKTEN SONRA "AD" KISMINA ADINIZI YAZIP "URL" KISMINI BOŞ BIRAKARAK "YAYINLA" YA TIKLAMANIZ YETERLİ!

BuNLar Da VaR!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...