30 Haziran 2013 Pazar

Peplum Bluz- Peplum BlousePeplum bluzumla karşınızdayım. İlk defa peplum diktim ve çok sevdim, devamı gelecek. Şimdilik bu bluz var.
Here I am with my peplum blouse. I sewed peplum for the first time but really loved it so I’ll go on sewing peplum. However, right now you see my blouse.

Artık dikişe başlıyorum dediğim günün üzerinden bayağı geçti. Blogda hiç hareket yok gibi görünse de gerçekten dikmeye başladım aslında. Büyük hayallerle pembe bir elbiseye başladım. Sonu tam bir hayal kırıklığı oldu ama hiç sevmedim, o yüzden de paylaşmadım. Ardından diktiğim bluz karşınızda zaten. Arada diktiğim bir de beyaz etek var. Çok sevdim onu, çok da kullanışlı ama fotoğrafını çekmeye zaman bulamadım. O da yakında burada olur.
 So much time passed over the day I said I would start to sew later on. I know that there was no action on the blog but in fact I sewed something. For example, I sewed a pink dress with big expectations but the final of it was a total mess, unfortunately. So I didn’t post it on blog. Then, I sewed a blouse which I’ve just posted. Meanwhile there was a white skirt I sewed and really loved. However, I couldn’t have time to take photos with it. So you’ll see it in the following post.


Güzelim japon güllerinin önünde de birkaç poz.
Some photos in front of japonicas. 

 Bu arada Burda'nın 08/2012 sayısından kullandığım bir kalıp. ( Model: 113)
Meanwhile the pattern is from Burda magazine. (Issue: 8/2012, pattern: 113)4 Haziran 2013 Salı

#bublogdadirenisvar


Takip edenlerin bildiği gibi zaten son aylarda bir şeyler üretip paylaşmıyordum işlerim çok yoğun olduğu için. Şimdiyse başka bir şey için "DUR" demek istiyorum. Her yerde, her platformda düşüncemizi dile getirmemiz, hatta sadece söylemekle de kalmayıp harekete geçmemiz lazım diye düşünüyorum. 90 kuşağı gençliği olarak sesimizi çıkarabildiğimiz ve özgürlüğümüz için mücadele edebildiğimiz günlerin geldiğini bilmek mükemmel bir şey.  

BuNLar Da VaR!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...